AnatoliGreen (anatoligreen) wrote,
AnatoliGreen
anatoligreen

Ви руйнуєте Сирію, ви руйнуєте Росію, пане Путін

Оригинал взят у progenes в Ви руйнуєте Сирію, ви руйнуєте Росію, пане Путін
Відкритий лист головного редактора он-лайн видання Більд.де Юліана Райхельта до президента Путіна

"Ви руйнуєте Сирію, ви руйнуєте Росію, пане Путін". (Переклад мій, звиняйте, якщо щось не так).

Berlin, den 29. September 2016

Президенте Путін,

Ви вільно володієте німецькою, ваші довірені особи сказали мені, що ви читаєте вранці BILD.de. Саме тому я сподіваюся, що мої цілі досянуть вас.

Президенте Путін, те що ви розгорнули в сирійському місті Алеппо, США тепер називають варварством. Я згоден з ними. Великий народ Росії керується варварським режимом, який ви, президенте Путін, встановили.

Росії довелося випробувати на собі варварство покоління моїх дідів. Німці перетворили російські міста в пустелі уламків і знищили безліч життів. Символом тотального, нелюдського, абсолютно безглуздого руйнування міста став Сталінград.

Сьогодні Алеппо стало Сталінградом нашого часу. Як ви дивитеся на історію своєї країни, пане Президент, сіючи власноруч такі страждання? Як ви можете наважитися діяти так варварськи від імені всіх росіян? Як ви можете робити таке для історії, майбутнього і совісті вашої країни?

Ваша війна на знищення цивільного населення Алеппо назавжди залишиться плямою на історії Росії. Коли ви рівняли з землею чеченське місто Грозний, ще не було соціальних медіа. Хоча хоробрі фотографи і документували ваші злочини, але їм потрібно кілька днів або тижнів, щоб переправити плівки з оточеного міста. Світ став свідком тільки з великим запізненням і в невеликому об'ємі.

Сьогодні все інакше. Сьогодні світ бачить ваші злочини наживо. В Twitterі, на Facebook, на YouTube ми бачимо, що коять ваші бомбардувальники. Ми бачимо розчавлених дітей, яких дістали з-під уламків. Ми бачимо відео, на яких ваші винищувачі в небі. Ми бачимо кратери і руїни, які залишають ваші бомби. Ми бачимо, як ваші бомби пульверизують підземні лікарні. Ми чуємо крики дітей і благання батьків.

Хоча є ще дуже багато німецьких політиків, які тиснуть вам руку перед обличчям ваших злочинів, навіть якщо дехто досі хоче бачити вас в якості партнера для миру, навіть якщо ваші міністри, генерали і посли в чистих костюмах і уніформі регулярно поширюють нову непристойну брехню, - ви не зможете приховати свої дії.

Це не ви особисто, а молоді люди, пілоти скидають ваші бомби на Алеппо. Але саме ви несете основну відповідальність за це, пане президент.
Весь світ спостерігає за вами. Ви створили Сталінград 21-го століття.

Це ви атакуєте конвої Організації Об'єднаних Націй. Це ви направили бомбардувальники на будинок нині всесвітньо відомого маленького хлопчика Омрана. Переляканий погляд цієї дитини - це ваша вина, ваша відповідальність.

"Варварство", пане Путін. Це дійсно те звинувачення, яке ви хочете навісити на свою країну?

Чи цей вбивця Асад вартий того, щоб на таку велику країну, як Росія, навісити ярмом найбільший злочин проти людства 21-го століття? Чи дійсно ви маєте право класти тягар великої вини на демократію (тепер дуже слабку), але де врешті-решт кожний окремо вносить вклад в загальне рішення і несе відповідальність?

Не обманюйтесь, президенте Путін, ті, хто сьогодні вас підтримує, є співучасником і в один прекрасний день доведеться відповідати - історія обернеться проти вас і вашої війни і страшно вас осудить.

Пане президент, зупиніть це безумство. Ви знищуєте країну, в якій вам нема чого шукати і тим самим знищуєте душу і майбутнє вашої країни. Ви ведете Росію в історичну вину.

Ваша країна не експортує нічого глобального значення, крім агресії. Молоді ІТ-фахівці Росії не винаходять айфонів, ні Amazon, ні Alibaba, ні Uber, але навчаються кібервійнам, хакерству і дезінформації.

Єдиний вітвір російської техніки, яке жахливо вражає світ, потрапляє точно з неба в лікарні і призводить до людської смерті. У той час як світ з заходу і сходу від вас створює добробут і прогрес, ви створюєте в Росії корупцію і руйнування.

Мені шкода молодих людей у вашій країні, пане президент, ви перетворюєте їхнє життя в духовну пустелю ізоляції. Той, хто сьогодні проросійський, той повинен бути проти Путіна, пане президенте.

Ви руйнуєте Сирію, ви руйнуєте Росію.

З найкращими побажаннями,
Julian Reichelt.
Subscribe

promo anatoligreen november 5, 2017 04:13 Leave a comment
Buy for 10 tokens
Промо блок свободен абсолютно для всех
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments