AnatoliGreen (anatoligreen) wrote,
AnatoliGreen
anatoligreen

У фашистському логові.

Оригинал взят у progenes в У фашистському логові.
Частина 1.

Добратись до Львова зі Сходу Німеччини найзручніше автобусом. Не те, щоб це був найзручніший вид транспорту, але це відносно дешево і не вимагає пересадок. Сідаєш увечері в автобус, наранок уже у Львові. Назад так само.
Наразі мертвий сезон, тому автобусів ходить не дуже багато, до того ж вони майже порожні. Пожвавлення очікується десь з кінця квітня. Водії роблять зупинки кожні 3-4 години, пригощають кавою і показують кіна. Якщо мати планшет і затички у вуха, то поїздка загалом нормальна. На кордоні довго не тримали - приблизно година на все про все.

Далі буду порівнювати з Європою, звиняйте.

У Львов автобус прибуває десь о 6й ранку, на вокзалі таксі. Львівські таксі це #перемога. Тобто для понаїхавших з європ це транспорт номер один. 20 хвилин і ви в центрі за смішні гроші. В цей час в центрі є проблеми. Готель ще не поселяє, хоч можна залишити багаж. Кнайпи ще зачинені. Це #зрада. Прокидайтесь раніше!

Готель - цього разу Modern Art . Абслютно чудовий готель. В Європах за такі гроші буде студентський гостел. Загалом сервіс у Львові - це однозначно #перемога. Нічого такого в європах за такі гроші ви не побачите. В східній Німеччині сервіс - це взагалі вижжена пустеля, тому місцями я роззявляла від подиву рота.

По плану волохаті і нечесані вчені першим ділом йдуть в перукарню. Українські перукарні - це сервіс і це #перемога. Дарую бізнес - ідею: організовувати тури німкень у львівські перукарні. Перукарні відчиняються з 10ї і це #зрада для голодної, волохатої, щойно з автобусу німкені. Я гадаю, що можна зайти в будь-яку перукарню, але цього разу була Імідж-студія "Face & Beauty", яку я з задоволенням піарю. Чотири години і я як новєнька.

Увечері в програмі театралізована екскурсія "Батярський Львів". Дуже сподобалось, хочу ще. #перемога.

Після екскурсії були кнайпи. Їх було стільки, що я в якийсь момент збилась з рахунку. Тобто тут нормально з"їсти першу страву в одній кнайпі, основну страву - в другій, а допивати каву у третій. А потім ще кудись зайти. Мабуть про кнайпи буде окремо. Це #перемога #перемога #перемога.

Основний двіжняк, епічну битву за і проти європейських цінностей, а саме ЛГТБ я пропустила. Тобто у Льовові таке насичене життя для туриста, що за всіма культурними подіями не встигнеш. В цей час мене відвели на 4Д кіно. Відчувала себе селянкою в столиці. Ну бо квиток купили он-лайн і запропонували перекинути мені його на смартфон. Як би вам так акуратно пояснити, що не у кожного європейця є смартфон. Там зустрічаються ретрогради, на кшалт мене. Загалом, повальна шарова інтернетизація мене просто шокувала. Тобто для мене організатори робили скидку і присилали мені на тєлєфон СМСки "перевірте, будь-ласка, фейсбук". Я спочатку кліпала очима, де мені взяти інтернету, а потім виявилось, що тут інтернет усюди. Потім ще про це скажу, але це #перемога.

Повертаючись до кіна. Не те, щоб я таких фокусів не бачила. Фільм смішний. Мене більше здивувала в цьому торговому молі якась хай-тек віртуальна тьотка, яка рекламувала вареники. Наступного ранку снідаю. Ресторан у готелі прекрасний - оформлення чудове, грає джаз, і за вікном почав падати лапатий сніг, то перша думка була - голограма. Тут всього можна очікувати.
Subscribe

promo anatoligreen november 5, 2017 04:13 Leave a comment
Buy for 10 tokens
Промо блок свободен абсолютно для всех
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments